Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Maciej Sikorski managerem w Emlab
 

 W nowej firmie objął on stanowisko business development managera. Maciej Sikorski będzie bezpośrednim podwładnym Wojciecha Małysza, managing directora w agencji. W agencji Emlab Sikorski będzie odpowiedzialny za komercjalizację portfela biznesowego agencji oraz rozwój obszaru business development. 

Do jego zadań będzie należał rozwój biznesu w oparciu o kreację i sprzedaż produktów własnych z wykorzystaniem kompetencji pozostałych spółek w ramach Mediacap: gamingowych (Gameset), influencer marketing (Talent Media / LifeTube) oraz digitalowych (The Digitals). 

Maciej Sikorski posiada 14-letnie doświadczenie w branży event marketingu oraz sponsoringu sportowego - specjalizuje się w sprzedaży praw sponsoringowych. Ostatnie dwa lata był commercial&sales directorem w Runmageddonie, gdzie odpowiadał za komercjalizację biznesowego portfela marki – za jego kadencji wartość wpływów z tytułu sprzedaży praw sponsoringowych wzrosła o 250 proc. Wcześniej przez trzy lata zajmował stanowisko senior account managera w Havas Sports&Entertainment, a w Sport Management Polska odpowiadał za realizację projektu T-Mobile Ekstraklasa. Wcześniej Maciej Sikorski zdobywał doświadczenie zawodowe w jednym z łódzkich klubów golfowych na stanowisku PR&event managera oraz managera reprezentacji
Polski w rugby. 

Ukończył Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Europeistyka. 
Od maja 2017 roku jest licencjonowanym promotorem boksu zawodowego.
Ostatnio czytaną przez Macieja Sikorskiego książką był „Tex Ricard - Boxing’s Greatest Promoter” autorstwa Colleen Aycock. To biografia jednego z największych promotorów bosku w historii, a pierwszego, który zorganizował walkę za 1 mln dolarów (początek XX wieku), z frekwencją wydarzenia ponad 80 tys. osób. Tex Ricard stał również za komercializacją Madison Square Garden. Filmem, który poleca Maciej Sikorski jest zdecydowanie „The Wife” w reżyserii Bjorn Runge z Glenn Close - to historia o sile kobiet, ich roli w sukcesach mężczyzn.

(jkk)

2019-05-21 12:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter