Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Accor i meetago partnerami
dla 1600 hoteli
 

Podczas otwarcia międzynarodowych targów IMEX, firmy Accor i meetago zawarły umowę o międzynarodowym partnerstwie w zakresie dostarczania usług technologicznych dla branży spotkań i hoteli.

Partnerstwo Accor i meetago oferują wspólnie nową platformę dla procesu rezerwacji oraz zarządzania eventami zarówno dla hoteli, jak i organizatorów imprez. Nowa platforma systemu rezerwacji online meetago będzie umieszczona w chmurze.

Grupa zapowiada również indywidualne rozwiązania do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami dla organizatorów mniejszych i większych spotkań.

Meetago posiada aktualnie milion branżowych użytkowników rocznie.

Rozwiązania i usługi meetago będą oferowane przez Accor w hotelach regionie Europy Centralnej, m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz w USA i Chinach. W tej ofercie znajdą się hotele konferencyjne wszystkich marek grupy Accor.

2019-05-21 15:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter