Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»Pięć lat Targów w Krakowie
 

Zarząd mówi o sukcesach i zapowiada rozbudowę obiektu o dodatkową halę. Przez pięć lat działalności, w Expo odbyło się kilkaset imprez, w tym targi branżowe i konsumenckie, kongresy, konferencje dla polskich i zagranicznych stowarzyszeń. 

Pracownicy firmy obchodzili uroczystość nietypowo. Zamiast tortu i świeczek były kolorowe farby, a zamiast wystawnego bankietu - bitwa na kolory.

Targi w Krakowie Expo gościły przez 5 lat także wiele imprez i wystaw firmowych. Przychody uzyskiwane z wynajmu obiektu dla organizatorów eventów stanowią poważną część przychodu Expo. Wydarzenia w Expo, które osiągnęły rangę międzynarodową to m.in. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odwiedziło 70 tysięcy osób, oraz Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent - wydarzenie z branży dentystycznej na Europę Środkowo-Wschodnią – w tym roku wzięło udział prawie 20 tysięcy uczestników. 

Firma organizuje także branżowe imprezy targowe, jak Międzynarodowe Targi Materiałów Sypkich i Masowych Symas, Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener oraz Międzynarodowe Targi Materiałów i Technologii Kompozytowych Kompozyt Expo. Zarząd Targów w Krakowie poinformował, że są już wstępne plany dotyczące rozbudowy obiektu. (jkk)

2019-05-24 15:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter