Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


SITE Poland na walnym w Warszawie

5 czerwca w trakcie letniej edycji Meet the Bidder odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SITE Poland.


Celem spotkania była analiza całorocznej działalności Stowarzyszenia, zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej z oceny działalności Stowarzyszenia. Została również omówiona działalność Stowarzyszenia SITE Poland w 2018 roku oraz plany na  2019 i 2020. Przedstawiciele Zarządu oraz członkowie SITE Poland przedyskutowali plany  związane z międzynarodową działalnością stowarzyszenia i jego silniejszą obecnością w strukturach SITE Global.

Oficjalnie ogłoszono również, że SITE Poland przyznano  w tym roku główną nagrodę za najwyższą odnawialność członkostwa SITE. Oznacza to, że w polskim oddziale SITE jest największy procent członków, którzy z roku na rok odnawiają swoja przynależność w Stowarzyszeniu (powyżej 80% wskaźnik odnowionych wpłat członkowskich). Łączy się to również z faktem, że dynamicznie rośnie liczba członków – obecnie jest to już 47 osób, a w tym powiększa się również liczba zagranicznych członków, co potwierdza, że filozofia PITCH (Polish Incentive Travel Central Hub) nabiera realnych kształtów i SITE Poland staje się liderem w naszym regionie Europy.

W czasie zebrania podsumowano działalność komisji działających w ramach Stowarzyszenia i potwierdzono, że oddział zamierza wziąć udział w konkursie SITE Chapter of the Year.

 

2019-06-11 11:18:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter