Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Kolejni specjaliści od eventów na rynku

Zakończyła się 7. edycja Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzonego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalistyczne wykształcenie zdobyło ponad 20 event managerów.

 

W roku akademickim 2018/2019 zajęcia koncentrowały się na praktycznych aspektach zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady prowadziła kadra naukowa Wydziału Zarządzania UW oraz praktycy - przedstawiciele branży eventowej.

 

 „Z dużą satysfakcją odnotowujemy rosnący profesjonalizm polskiej branży eventowej. Coraz więcej realizacji, w tym również zagranicą. Aby temu sprostać trzeba nieustanie się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje - mówi  Marta Chmielewska, Prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, odpowiadająca za obszar edukacji w Zarządzie SBE.

„Siedem edycji Studium Event Managementu to czas, w którym rodzima branża MICE przeszła sporą ewolucję. Nasi wykładowcy mieli i mają okazję wspierać działania na rzecz podnoszenia standardów oraz kształtowania polskiego rynku eventowego. Jesteśmy dumni, że Wydział Zarządzania UW jest tak aktywnym uczestnikiem tego procesu” - mówi dr Robert Pietrusiński, Prezes Fundacji na Rzecz Wydziału Zarządzania UW.

 

Program studium obejmował 168 godzin zajęć, m.in. takie bloki tematyczne jak: komunikacja marketingowa, charakterystyka branży eventowej, event marketing, planowanie, produkcja
i realizacja eventów, przygotowanie briefów, ofert oraz kosztorysów eventowych, wykorzystanie Internetu i mediów społecznościowych w eventach, bezpieczeństwo imprez masowych, efekt WOW, psychologia eventów czy sztuka prezentacji i wystąpień publicznych. 

VIII Edycja Studium Event Management rozpocznie się w listopadzie 2019 r. Liczba miejsc ograniczona. Dokumenty można składać do października br.:

Wydział Zarządzania Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3 pok. B004 

mail: zgloszenia@wz.uw.edu.pl

Opis Studium znajduje się na stronie:

http://sbe.org.pl/projekty/studium-event-management/.

 

2019-06-18 13:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter