Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


REALIZACJA
Digital Knowledge Village spotyka influencerów

Łódzki festiwal bloggerów i influencerów See Bloggers tradycyjnie wraz z Digital Knowledge Village (DKV) przygotował zaawansowane technologicznie studio nagrań.

 

Dorota Wellman i Marta Klepka, które prowadzą cykl #BYCKOBIETA, Filip Chajzer, Karolina Pielesiak, Natalia Szymaniec (Szparagi), Piotr Jeleń, Michał Floriańczyk (JelenieJaja), Stuart Kluz-Burton (Stuu), Magdalena Kanoniak (Radzka), Ania Dominik (Scraperka), Marzena Augustynowicz (Marideko), Aleksandra Budzyńska (Pani swojego czasu), Hanna Lis, Kamil Lewandowski (Busem przez świat), Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Skura (What Anna Wears), Michał Koterki, Maryla Rodowicz czy przeurocze siostry Maja i Sonia Bohosiewicz – i wielu innych znakomitych twórców gościło na kanapie u Marka Piasek pod czujnym okiem ekipy DKV.

Przenośne studio DKV podczas Seebloogers 2019 przestawiono w rozdzielczość 1080p HD wykorzystując cztery kamery Sony. Sercem systemu jest mikser ATEM Television Studio Pro 4K, który zapewnia podgląd i miksowanie obrazu i dźwięku z wszystkich kamer oraz laptopa z grafikami, podłączonego przez HDMI.

 

Po stronie realizacji korzystaliśmy z routera Blackmagic Design Smart Videohub 12 x 12, spiętego z tylnym panelem i wejściami SDI, monitora SmartScope Duo 4K 2 do podglądu technicznych parametrów i dźwięku, dwóch poglądów SmartView 4K, na których wyświetlane były sygnały multiview i program. Do tego dwa rekordery SSD, Blackmagic Design HyperDeck Studio 12G, pozwalające na rejestrację 4K na dyskach plików w profesjonalnych formatach, jak Apple ProRes czy Avid DNxHD. 

Ekipa z Digital Knowledge Village ma już ponad 10 lat doświadczenia w wielokamerowej produkcji wideo. Zarówno w terenie, jak i na co dzień w Warszawie na Puławskiej 457, prowadzimy kompleks, na który składa się w pełni wyposażone studio greenscreen z cykloramą do realizacji na żywo oraz ogromne zaplecze techniczne i merytoryczne, do produkcji wideo dla biznesu, jak vlogi, tutoriale i oczywiście webinaria.

Zajrzyjcie do nas koniecznie!

Piotr Maczuga

Tel: 508 959 665

piotr.maczuga@digitalknowledge.pl

www.digitalknowledge.pl

 

2019-06-28 13:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter