Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Panama z największym centrum kongresowym w Ameryce Południowej

Dobiega końca budowa gigantycznego Centrum Kongresowym Amador w Panama City. Otwarcie jednego z największych obiektów konferencyjnych w Ameryce Południowej zapowiedziano na wrzesień 2019.

 

Cały obiekt będzie miał łączną powierzchnię 58.000 m2, z czego ponad 30.000 m2 będzie przestrzeniami kongresowo-wystawienniczymi. Organizatorzy będą mieli do dyspozycji między innymi 16 dużych sal konferencyjnych, sale bankietowe, przestronne lobby oraz parking na 1715 samochodów i 30 autobusów. Centrum będzie w stanie pomieścić 25 tysięcy gości. 

W realizacji uczestniczyły firmy z wielu krajów, między innymi z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Włoch. Dlatego też dyrektor projektowy Luis Márquez podkreśla, że Centrum Kongresowym Amador będzie szczególnym panamskim obiektem zbudowanym z międzynarodowych elementów. Inwestorem Centrum jest konsorcjum CCA-Cocige CCA Building Panamá, S.A., China State Construction Engineering Corporation Ltd y Construcciones Civiles Generales S.A.

DZ

 

2019-07-10 09:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter