Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Panama z największym centrum kongresowym w Ameryce Południowej

Dobiega końca budowa gigantycznego Centrum Kongresowym Amador w Panama City. Otwarcie jednego z największych obiektów konferencyjnych w Ameryce Południowej zapowiedziano na wrzesień 2019.

 

Cały obiekt będzie miał łączną powierzchnię 58.000 m2, z czego ponad 30.000 m2 będzie przestrzeniami kongresowo-wystawienniczymi. Organizatorzy będą mieli do dyspozycji między innymi 16 dużych sal konferencyjnych, sale bankietowe, przestronne lobby oraz parking na 1715 samochodów i 30 autobusów. Centrum będzie w stanie pomieścić 25 tysięcy gości. 

W realizacji uczestniczyły firmy z wielu krajów, między innymi z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Włoch. Dlatego też dyrektor projektowy Luis Márquez podkreśla, że Centrum Kongresowym Amador będzie szczególnym panamskim obiektem zbudowanym z międzynarodowych elementów. Inwestorem Centrum jest konsorcjum CCA-Cocige CCA Building Panamá, S.A., China State Construction Engineering Corporation Ltd y Construcciones Civiles Generales S.A.

DZ

 

2019-07-10 09:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter