Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Teambuildingowa platforma Moove już w Polsce

Do Polski zawitała platforma Moove – platforma mająca oddziały na całym świecie, oferująca innowacyjne rozwiązania do projektowania i tworzenia gier team-buildingowych, tym samym prezentujemy zupełnie nowe podejście do tematu TEAMBUILDINGu, nowoczesne rozwiązania z nową technologią i personalizowaną treścią.


Platforma Moove pozwala projektować, tworzyć i zarządzać grami team-buildingowymi i quizami na iPadach. Jest to bardzo intuicyjny internetowy panel do budowania gier z własnymi treściami. Interfejs iPada pozwala na oryginalne działanie w wysokiej technologii. Aplikacja MooveTeam jest całkowicie intuicyjna i ma dostępne opcje pozwalające użytkownikowi na zabawę podczas aktywności.

MooveTeam to platforma, która pozwala na promowanie strategii firmy, pozwala budować relacje pomiędzy uczestnikami, wzmaga pracę zespołową, pozwala wzmacniać tożsamość firmy za pośrednictwem wielu interaktywnych gier – podkreśla Marcin Gawin, general manager MooveTeam Poland.

Internetowe zaplecze back-office pozwala na zdefiniowanie działań w indywidualny sposób, spełniając najbardziej wymagające potrzeby Klientów. Bardzo łatwy i przyjazny dla użytkownika interfejs, punktacja w czasie rzeczywistym, komunikacja dwukierunkowa to tylko niektóre funkcje platformy.

MOOVE pozwala stworzyć gry o dowolnej treści, dowolnych założeniach/ tematyce i działać ponad standard. System pozwala stworzyć takie gry jak:

- gry teambuildingowe

- gry terenowe

- gry strategiczne

- marsze na orientację

- city games

- escape room

- wyprawy terenowe 4x4

- gry militarne

- gry rajdowe

- gry jubileuszowe

- gry szyte na miarę pod wydarzenie Klienta

- gry tematyczne np.tj. GRA O TRON, DOM Z PAPIERU, KLUCZNIK

- gry z pełną personalizacją

- gry z innowacyjnymi rozwiązaniami

- gry sprawdzające wiedzę (ze szkolenia lub wiedzy o firmie)

- …i wiele innych

MOOVE to brak granic w tworzeniu gier, wszystko zostaje w rękach autora gry i jego kreatywności.

Podczas prezentacji platformy MOOVE dla firm eventowych, hoteli, Klientów końcowych otrzymujemy wiele pytań. Staramy się sprawdzić na ile system spełnia oczekiwania naszych Klientów.

Wyobraźcie sobie taki scenariusz:

- mamy 3 różne kraje, grupa około 300 osób

- musimy zrealizować teambuilding dla wszystkich uczestników w czasie rzeczywistym w 3 językach, w 3 różnych lokalizacjach w krajach Europy

- do tego dorzucamy system punktacji w czasie rzeczywistym J

Wydaje się niemożliwe? A jednak! MOOVE już ma za sobą takie realizacje J Nie ma nic prostszego dla tej platformy. Szykujemy grę na 3 różne kraje, w 3 różnych językach. Wszystkie grupy startują w tym samym czasie w 3 różnych lokalizacjach, rywalizują ze sobą widząc się poprzez aplikację MOOVE oraz bieżący podgląd do punktacji. Plan teambuildingowy wykonany na 100% pomimo odległości, która dzieli uczestników.


System MOOVE wciąż jest modernizowany i rozwijany. Augmented reality od dawna widnieje na platformie, wciąż dodawane są nowe aktualizacje.

Ale Moove to nie tylko gry teambuildingowe, to także różnego rodzaju quizy, angażujące uczestników podczas dziennych jak i wieczornych spotkań. Quizy mogą dotyczyć wiedzy ogólnej lub być stricte związane z marką firmy.

MooveTeam ma już 70 ekskluzywnych partnerów na świecie, więcej niż 3500 rozegranych gier, więcej niż 150 tys. zadowolonych Klientów Moove Team.


To absolutna TECHNOLOGIA i INNOWACJA. Gry zawierają:

-QR Kody: Odnalezienie ciekawych i ukrytych miejsc 

-Rzeczywistość rozszerzona: gra może mieć charakter baśniowy, magiczny 

-Apple iPad: dla grup 5 osobowych lub więcej 

-Apple iBeacons: gra może być kontynuowana w budynkach •

To absolutna innowacja i pełna niezwykłych wyzwań platforma do tworzenia eventów.

Na koniec trzeba dodać, że platforma MOOVE jest dostępna darmowo dla wszystkich firm eventowych, hoteli. MOOVE to narzędzie dla naszych partnerów do tworzenia ciekawych projektów teambuildingowych. Platforma jest darmowa, nie ma stałych kosztów, stworzone programy zapisywane są w chmurze na koncie, w każdej chwili właściciel konta może zarządzać stworzoną grą, kopiować ją, edytować, uruchomić w dowolnej chwili, zaprezentować ją u Klienta na spotkaniu.

Wszystkim zainteresowanym współpracą proponujemy:

- założenie darmowego konta w systemie MOOVE i szkolenie online w tworzeniu własnych programów i gier + realizację we własnym zakresie

- tworzenie gier pod Państwa zamówienie, dla Państwa Klientów

- wynajem iPad-ów

- przeprowadzenie atrakcji eventowych MOOVE na Państwa zlecenie

- sprzedaż licencji MOOVE


Zapraszamy do kontaktu:

https://web.facebook.com/mooveteampoland

tel: 604 85 66 61

mail: poland@mooveteam.com

#moove #mooveyourself #gryterenowe #gryhotelowe #grymiejskie #grymilitarne #gryteambuldingowe #quiz #grytypuquiz #grypodklienta #gryszytenamiarę #gryrajdowe #escaperoomy #integracja #marsznaorientację #TwojaKreatywność #szyjemynamiarę

 

 

2019-08-09 09:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter