Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


6. Edycja Event Biznes

W listopadzie po raz szósty branża MICE spotka się na konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.Program tegorocznej edycji konferencji został przygotowany przez zespół  ekspertów reprezentujących agencje eventowe, korporacje oraz dostawców usług eventowych. Podzieloną ja na dwie część, konferencyjna i warsztatową. Na wydarzenie zaproszono kilku zagranicznych prelegentów, wśród nich Jamesa Morgaan, wykładowcę Event Management na Uniwersytecie Westemister z zakresu nowoczesnej technologii oraz Jensa Mayera, Ceo Jack Morton Worldwide Jeden z warsztatów poprowadzi Andrzej Jaszczyszyn ( ekspert do spraw social media, trener ECPC, prezenter radiowy). Osobą prowadzącą konferencję będzie znany już z poprzedniej edycji Event Biznes Krzysztof Łobodziński.

KonferencjaEvent Biznes odbędzie się 13 listopada 2019 r.

Osobą do kontaktu jest Dagmara Chmielewska Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej email: dagmara.chmielewska@sbe.org.pl

 

2019-09-05 14:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter