Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»MPI ogłosiło EMEC 2020. Trwa rejestracja

Meeting Professional International ogłosiło 31. edycję wydarzenia The European Meetings and Events Conference 2020.

 

Przyszłoroczny EMEC realizowany będzie pod hasłem „Przekrocz Swoje Granice” („Push Your Boundaries”). Konferencja zostanie zrealizowana według uzgodnionych wytycznych. Ma być m.in. wydarzeniem zrównoważonym pod względem finansowym, środowiskowym i kulturowym, a także imprezą zaprojektowanią dla i przez europejską społeczność branży MICE.

Uczestnicy wezmą udział w panelach dyskusyjnych, konferencjach i spotkaniach networkingowych z 4 zakresów tematycznych – rozwiązywania problemów, umiejętności przywódczych, storytellingu i perswazji oraz design thinking. Wśród imprez towarzyszących znajdzie się meeting & eating, event współorganizowany z lokalną społecznością hiszpańską.

EMEC odbędzie się w Sewilli w dniach 9–11 lutego. Rejestracja: www.mpi.org/events/emec. (dz)

2019-09-19 09:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter