Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
VIII edycja Studium Event Managementu 

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera, jak i te, które zajmują się już organizacją wydarzeń, a chcą usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze mogą rozpocząć edukację w ramach 8. Edycji rocznego Studium Event Managementu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Program studium powstał w ramach bliskiej współpracy Wydziału Zarządzania i Stowarzyszenia Branży Eventowej.

 

W roku akademickim 2019/2020 zajęcia będą się koncentrować na praktycznych aspektach zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady i zajęcia warsztatowe poprowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania oraz praktycy - przedstawiciele branży eventowej.

Program studium obejmie 168 godzin, m.in. takie bloki tematyczne jak komunikacja marketingowa, charakterystyka branży eventowej, event marketing, planowanie, produkcja i realizacja eventów, przygotowanie briefów, ofert oraz kosztorysów eventowych, wykorzystanie Internetu i mediów społecznościowych w eventach, bezpieczeństwo imprez masowych, efekt WOW, psychologia eventów czy sztuka prezentacji i wystąpień publicznych.

Sporą część zajęć stanowić będą spotkania i panele dyskusyjne, pozwalające na poznanie studium przypadków oraz nawiązanie bezpośrednich relacji. Co roku program studium jest aktualizowany, zgodnie z potrzebami uczestników. Tym samym coraz większy nacisk będzie kładziony na aspekty praktyczne, wykorzystanie nowoczesnych technologii przy organizacji wydarzeń. Uczestnicy w trakcie studium będą mieliokazję wziąć udział w różnorodnych eventach organizowanych przez członków stowarzyszenia oraz wykładowców studium i podpatrzenia od kuchni jak wygląda praca przy produkcji eventu. W programie Studium są również wizyty studyjne w firmach branży eventowej, aby w pełni móc poznać rynek oraz nawiązać jak najwięcej kontaktów zawodowych.

Studium skierowane jest zarówno do zainteresowanych pracą w charakterze eventowca, jak i tych, którzyjuż zajmują się organizacją wydarzeń na co dzień, a mają potrzebę usystematyzowania wiedzy, spotkania z doświadczonymi ekspertami branży MICE. W szczególności zajęcia– zgodnie z ocenami absolwentów poprzednich edycji SEM - są użyteczne dla pracowników agencji eventowych, reklamowych i PR, działów HR, pracowników korporacji, hoteli i obiektów MICE, a także przedstawiciele administracji publicznej oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Inauguracja VIII Edycja Studium Event Management odbędzie się w listopadzie 2019roku.

Rekrutacja studentów trwa do 30 października  2019 roku. Więcej informacji można uzyskać  kontaktując się z koordynatorem studium dr    Natalią Gmerek NGmerek@wz.uw.edu.pl.


 

2019-10-04 09:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Dagmara Chmielewska - Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Od pierwszych chwil,
w którym zaczęłam się zastanawiać, jaki zawód chciałabym wykonywać, było to organizowanie wydarzeń. Bardzo wcześnie zaczęłam sama organizować różne „eventy”– które wtedy nie sądziłam, że tak się będą kiedyś nazywać. Prócz konkretnych doświadczeń nie mogliśmy uczyć się zawodu w szkole. Nie wiedziałam, że robiłam PR, marketing, projekt czy event management.Stąd do dziś wiele rzeczy robię intuicyjnie. 
Newsletter

»

Zamów newsletter