Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Jak event to tylko w Lublinie  

Lubelskie Centrum Konferencyjne jest nowoczesną przestrzenią spełniającą najwyższe standardy związane z organizacją różnego typu wydarzeń. Niezależnie od eventu gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Lublin to miasto charakteryzujące się wielokulturowym dziedzictwem, wspaniałymi zabytkami i unikalną przyrodą. Dzięki licznym inwestycjom, województwo lubelskie staje się nowoczesną kolebką rozwoju nauki, kultury i biznesu. W nawiązaniu do hasła promocyjnego regionu „Lubelskie smakuj życie” oraz miasta „Lublin – miasto inspiracji”, Lubelskie Centr Konferencyjne postawiło sobie za cel stać się platformą wymiany pomysłów, zdobywania wiedzy i budowania relacji biznesowych, przyczyniając się do kreowania marki turystyki biznesowej regionu lubelskiego.

LCK w liczbach

Lubelskie Centrum Konferencyjne funkcjonuje od początku 2016 r. i do tej pory gościło ponad 430 wydarzeń, podczas których odwiedziło je 65 tys. osób. Budynek mieszący się w samym sercu Lublina dysponuje powierzchnią ponad 13 tys.m2 i oferuje11 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 400 osób. Wszystkie sale wyposażone są w najnowszy sprzęt AV, a sam budynek naszpikowany jest technologiami przyjaznymi środowisku.Pozycja LCK w branży

Badania Lubelskiego Convention Bureau potwierdzają, że w ostatnich latach region przeżywa okres silnego rozwoju branży spotkań. – Przyszłością rynku konferencyjnego w Lublinie są wydarzenia ponadregionalne i międzynarodowe, które stanowią dla miasta największy impuls rozwojowy i dochodowy. Polska już jest w pierwszej dwudziestce prestiżowego rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów ICCA, a wśród miast Lublin został ujęty w zestawieniu jako jedna z zaledwie sześciu polskich destynacji konferencyjnych. To rezultat zarówno działalności Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, jak i dużej aktywności pozostałych obiektów o charakterze konferencyjnym, ale także efekt profesjonalizacji branży spotkań. Osobiście uważam, że powinniśmy potraktować ten wynik jako motywację dla dalszej skutecznej promocji LCK i województwa na arenie krajowej i międzynarodowej. Dodatkowo mam nadzieję że od 2020 roku, kiedy zyskamy dodatkową infrastrukturę drogową i nowe połączenia kolejowe, będziemy mogli konkurować z europejskimi destynacjami i bez kompleksów podejmować duże międzynarodowe wydarzenia. I to jest chyba największe wyzwanie – mówi Aleksander Batorski, Dyrektor LCK.Prestiżowe wydarzenia międzynarodowe i projekty w LCK
Lubelskie Centrum Konferencyjne ma na swoim koncie liczne wydarzenia o zasięgu międzynarodowym.
W przeciągu 3 lat działalności odbyły się tam m.in.:

  • X Międzynarodowa Konferencja Chromatograficzna
  • II Polsko-Japońsko-Węgierskie Sympozjum Chirurgiczne „Triangle Symposium”,
  • Trzy Edycje Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej,
  • Pacific Voice Conference.
  • VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości
  • Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej                         i Szczękowo-Twarzowej
  • XX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego

LCK tworzy również własne wydarzenia. Jednym z nich jest cykl Dni Otwartych LCK dla biznesu. W swojej ofercie posiada także przestronne sale szkoleniowe. LCK rozszerzył działalność również o własne Centrum Prasowe.  

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów, oferuje pomoc w organizacji, promocji i obsłudze spotkań dla dziennikarzy, pod hasłem: 
Twoje wydarzenie zaczyna się Tu... „Centrum Prasowe LCK!” Przestrzeń ta jest idealna do organizacji profesjonalnych briefingów prasowych.

............................................................................................................. 

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie,

tel. 81 718 09 00;

lck@lcklubelskie.pl;

www: http://lcklubelskie.pl/


Wirtualny spacer http://lcklubelskie.pl/wirtualny-spacer/

2019-10-24 09:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter