Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


VIII FORUM AGENTÓW
Kasia Nova zaśpiewa dla uczestników Forum Agentów 

Organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję dla uczestników VIII Ogólnopolskiego Forum Agentów Turystycznych i gali konkursu „Agent Roku”.

 

Będzie nią występ piosenkarki, która ma w swoim dorobku m.in. udział w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w krajowych eliminacjach Festiwalu Eurowizji, ale również w konkursie Miss Polska, gdzie znalazła się w finałowej piętnastce i w piątej edycji programu „Big Brother”, a także gościnną rolę w jednym z odcinków serialu „Malanowski i partnerzy” oraz prowadzenie listy przebojów w projekcie Hot TV telewizji iTV. Śpiewała w duecie z Marty Cintronem z zespołu No Mercy i Thomasem Andersem z Modern Talking. Ostatnio coraz częściej można ją usłyszeć w repertuarze jazzowym. Kasia Nova zaprezentuje m.in. swój najnowszy przebój „Tańcząc bez Ciebie”, do którego teledysk został zrealizowany w Egipcie przy udziale jednego z touroperatorów. 

Teledysk można zobaczyć tu:
https://www.youtube.com/watch?v=7ECVK8PYt9A

.......................................................................................................................................


Tegoroczne Forum Agentów odbędzie się 20 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnych dyskusji na temat bieżących problemów branży turystycznej oraz poznania nowych trendów w światowej turystyce.

W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Jolą Poterańską. 
Tel.: 22 822 20 16, 
e- mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl 

www.wiadomosciturystyczne.pl

2019-10-31 11:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter