Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Grupa MTP zmienia zarząd ?
 

Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich ogłosiła konkurs na na nowych członków zarządu spółki. Kandydaci mogą się zgłaszać do końca stycznia. 


 

Zmiany zarządzie Grupy MTP mają nastąpić na stanowisku prezesa zarządu oraz dwóch wiceprezesów. Kandydaci swoje zgłoszenia mogę składać do końca stycznia na adres: Rada Nadzorcza MTP sp. z o. o., 60-734 Poznań, ul. Głogowska 14. Jak informuje MTP zgłoszenia do konkursu trzeba składać składać osobiście lub przesłać listem poleconym.

Od kandydatów do zarządu wymagane jest m.in.: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek i co najmniej pięcioletni staż w zarządzaniu personelem lub projektami. Pełen opis wymagań można znaleźć na stronie www.mtp.pl.

Otwarcie zgłoszeń kandydatów oraz ich formalna ocena nastąpi do dnia 4 lutego. Tego samego dnia odbędą się także rozmowy kwalifikacyjne. Grupa MTP nie informuje czy w konkursie o stanowiska w nowym zarządzie wystartuje Przemysław Trawa, wieloletni prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. (ak)

2020-01-17 08:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter