Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Jakub Ćwikliński udziałowcem i członkiem zarządu agencji EL Padre


Jakub Ćwikliński od lutego 2020 roku dołączył do zarządu age
ncji El Padre. Objął stanowisko wiceprezesa i otrzymał pakiet udziałów spółki. W agencji pracuje od 6 lat. Zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a następnie na event directora. 

 

Realizował projekty dla takich klientów, jak PKN ORLEN (Dni Chemika 2016 i 2017, ORLEN Warsaw Games 2017), Polska Grupa Energetyczna (ponad 20 realizacji, w tym osiem edycji biegu On The Run), Narodowe Centrum Kultury (projekcja filmu „Miasto 44” na Stadionie Narodowym), Peugeot Polska, Nationale Nederlanden, Granaria, Certina oraz wielu innych.

Jest laureatem Brązowego Spinacza 2016 za projekt „Daj się oświecić”, zrealizowany dla PGE Obrót S.A. Przed rozpoczęciem pracy w El Padre był zatrudniony w Rival Group. W Zarządzie El Padre Jakub Ćwikliński będzie odpowiedzialny za rozwój firmy w obszarze obsługi klienta i co za tym idzie zwiększenie zysków agencji. ic

2020-02-07 15:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter