Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Polskie agencje nominowane w konkursie
Eventex 2020!

Znamy finalistów tegorocznej, dziesiątej już edycji nagrody Eventex 2020. Jest to jeden z największych konkursów dla firm z branży MICE. Jury jak co roku przyzna nagrody w 125 kategoriach. Rywalizacja toczy się między innymi w kategoriach: sztuka, rozrywka, doświadczenia marki - typ, doświadczenia marki - branża, konferencje i spotkania, imprezy firmowe, wydarzenia - region, agencja, technologia, dostawca, destynacja, venue oraz osobowości branży.


279 finalistów tegorocznej edycji zostało wybranych spośród 444 zgłoszeń z 39 krajów z całego świata. Zgłoszeń można było dokonywać do końca października ubiegłego roku. Najwięcej ich napłynęło ze Stanów Zjednoczonych (34), Rosji (29), Wielkiej Brytanii (27), Włoch (22) i Holandii (15). W gronie finalistów znalazły się również polskie agencje: MindBlowing, Endorfina Events, TOProduction. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do końca marca 2020 roku. Od początku istnienia do Eventex Awards do konkursu zgłoszono ponad 1,6 tys. różnych projektów z 85 krajów na całym świecie.

2020-02-10 10:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter