Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Zamieszanie wokół
Orlen Warsaw Marathon 2020

Tegoroczny Warsaw Orlen Marathon był zaplanowany na 19 kwietnia 2020 roku. Aby zorganizować bieg, w którym startuje co roku kilkanaście tysięcy osób, należy rozpocząć pracę już w grudniu roku poprzedniego. Ale firmy, które brały udział w konkursie ogłoszonym w roku 2019, nie doczekały się jego rostrzygnięcia. 

Na początku stycznia roku 2020 portal biegowe.pl opublikował na swojej stronie nieoficjalną informację, że konkurs został odwołany. Orlen informacji tej nie potwierdził, ogłoszono jednak kolejny konkurs. Biegowe.pl zasugerowało, że jest to związane z zaangażowaniem Orlenu (przede wszystkim finansowym) w sponsorowanie startów Roberta Kubica w Formule 1. Koncern tych doniesień medialnych nie skomentował. Opublikowano jedynie informację, że planowane wydarzenie odbędzie się w tym roku w „poszerzonej formule”. Nie wyjaśniono jednak, co się za tym określeniem kryje.

Więcej czytaj w lutowym wydaniu MICE Poland 

2020-02-11 09:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter