Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Jordan obsłuży muzealne spotkanie

Krakowska firma Jordan wygrała zapytanie o cenę na obsługę konferencji pt. „Czas muzeów – spotkaj żywą historię”. Kraków Convention Bureau nie ogłaszało przetargu ponieważ kwoty, o które pytano, były zbyt niskie na przetarg. Spośród ośmiu rekomendowanych PCO, wybrano firmę, która podała najniższą cenę.

Jordan odpowie m.in. za rejestrację uczestników on line, koordynację zakwaterowania, zapewnienie pilotów, organizację wycieczek miejskich oraz koordynowanie pracy hostess.
Konferencja wchodzi w skład projektu unijnego „Produkt muzealny w wybranych miastach świata – promocja szlaków muzeów w Europie”. Ma na celu zainteresowanie potencjałem małopolskich szlaków muzealnych.
Odbędzie się w dniach 16-18 września w Teatrze im. Juliusza Słowackiego oraz kilku krakowskich muzeach – Fabryce Schindlera lub Domu Mehoffera, Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, Collegium Maius oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej.
W przygotowaniach i promocji spotkania pomogą także Krakowska Izba Turystyki, SKKP, POT i ośrodki zagraniczne oraz MPI Poland Club. (ka)
www.krakow.pl

2010-07-19 08:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter