Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Dotknięta koronawirusem
branża MICE apeluje o wsparcie!

Koronawirus COVID-19 rozprzestrzenia się szybko. W ostatnich dniach dotarł również do Polski. Odwoływane są kolejne duże imprezy(targi, konferencje) a firmy rezygnują z zaplanowanych wyjazdów biznesowych. To wszystko musi się odbić na kondycji sektora MICE. Przedstawiciele stowarzyszeń branży eventowej wydali oświadczenie, w którym zwracają się o pomoc instytucji państwowych oraz sektora prywatnych zleceniodawców. 

Wsparcie miałoby ono podlegać między innymi na dotacjach z budżetu państwa, ulgach podatkowych oraz w opłatach ZUS i rozszerzeniu ustawy o imprezach turystycznych o sektor B2B. Pod oświadczeniem podpisali się przedstawiciele: Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, Klubu Agencji Eventowych SAR, Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT, Meeting Professional International Poland Chapter MPI oraz Stowarzyszenia Przedstawicieli Organizatorów Turystyki Biznesowej SITE Poland. Swoje stanowisko w sprawie sytuacji na rynku incentive travel wydało Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT. Apeluje w nim nieuleganie panice i podejmowanie decyzji dotyczących wyjazdów wyłącznie na podstawie sprawdzonych informacji pochodzących z pewnych źródeł. 

2020-03-06 15:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter