Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KORONAWIRUS
Ministerstwo powołało sztab kryzysowy dla branży

 - „W Ministerstwie Rozwoju powołany został zespół roboczy złożony z przedstawicieli branży turystycznej i transportowej. Zbieramy postulaty i konsultujemy rozwiązania, które mogą pomóc przedsiębiorcom” - poinformował na Facebooku Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister odpowiedzialny za turystykę.

 

Sztab podzielony został na dwa zespoły – w grupie roboczej dotyczącej touroperatorów, biur podróży i agentów znaleźli się Dariusz Wojtal (PIT), Piotr Henicz (Itaka), Marcin Chiliński (OSAT) i Marek Ciechanowski (ITRP). W drugim zespole zajmującym się pozostałymi segmentami branży zasiada dziewięć osób reprezentujących turystykę szkolną, biznesową, przyjazdową, przewodników, pilotów, hotelarstwo, targi, przewozy autokarowe, branżę rozrywkową i komunikację. Dodatkowo powstał zespół wspierający, w którym znaleźli się m.in. Paweł Niewiadomski, Andrzej Kindler, Artur Matiaszczyk, Ireneusz Węgłowski, J.J. Singh, Piotr Laskowski, Elżbieta Lando, Wojciech Skoczyński i Marcin Wujec. MG

2020-03-18 11:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter