Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWOŚCI
Nie będzie Galaktyki Eventu
- jest RE-START

Za dwa dni w Katowicach miała się rozpocząć Galaktyka Eventu - Jedno z największych wydarzeń branży MICE. Nie odbędzie z wiadomych przyczyn. Organizatorzy zapewniają, że szansa na reaktywację projektu istnieje, ale czasu i miejsca nie są jeszcze w stanie dzisiaj podać. Zamiast tego proponują projekt RE-START.


RE-START to cykl 2 spotkań LIVE, które odbędą się w dniach 26 i 27 marca. 26 marca o godz. 10.00 zaproszono do rozmowy Beatę Adamczyk-Nowak. Tematem spotkania LIVE będzie rozmowa w jaki sposób wylistować swoje kompetencje, by odnaleźć się w przyszłej, bardzo mglistej jeszcze rzeczywistości.
https://www.facebook.com/events/886225051830198/.
27 marca o godz. 10.00 gościem będzie Marzena Jankowska, która podzieli się swoją wiedzą w zakresie budowania siły i odporności psychicznej.
https://www.facebook.com/events/205127427220578/ 
 
 

2020-03-24 16:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter