Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI

SKKP organizuje webinar: 

Tarcza antykryzysowana w praktyce

 

W ramach projektu Stowarzyszenia Konferencje & Kongresy w Polsce „Okiem eksperta” SKKP organizuje we współpracy z Małopolskim Instytutem Studiów Podatkowych webinar: "Tarcza antykryzsowa w praktyce". Na pytania członków stowarzyszenia odpowiadać będą Justyna Zając-Wysocka, doradca podatkowy, radca prawny oraz Anna Stokłosa, radca prawny.Webinar odbędzie się we wtorek 7 kwietnia 2020 o godz. 12.00 na platformie Zoom. Tematyka wideo czatu to „Tarcza antykryzysowa w praktyce”. Omawiane będą: zmiany w obszarze prawa pracy, dofinansowanie wynagrodzenia pracowników, Odroczenia płatności podatków, ulgi i zwolnienia podatkowe oraz zmiany branżowe dla organizatorów kongresów, wystaw, imprez oraz hoteli.

Webinar 
będzie ogólnodostępny i transmitowany na żywo na fanpage’u SKKP https://www.facebook.com/SKKPolska/.
Zgłoszenia do udziału w wideoczacie należy przesyłać na email: biuro@skkp.org.pl, do poniedziałku do godz. 12.00, zgłaszający się otrzymają we wtorek o godz. 11.00 link aktywacyjny, umożliwiający udział na żywo w spotkaniu z ekspertami.
Można również przesyłać swoje pytania i proponowane tematy do rozmowy na mail biuro@skkp.org.pl do poniedziałku do godz. 12.00. 

2020-04-06 11:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter