Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Na Wielkanoc
Wybór kolorów należy do Ciebie

Wielkanoc to jedno z najbardziej kolorowych świąt. Jak bardzo będą barwne w tym roku, zależy tylko od was i tego, jak pomalujecie pisankę.


Z okazji świąt wielkanocnych życzymy naszym czytelnikom prawdziwej wiosny w sercu oraz radości z obecności bliskich – realnej i tej, której będziemy mogli doświadczyć tylko duchowo i za pośrednictwem Internetu czy telefonu. To wyjątkowy czas na refleksję, zatrzymanie się w biegu i nadzieję na odrodzenie. Zamknięci w swoich krajach i domach, nie zamykajmy się na innych ludzi. Wszystkim życzymy powrotu do normalnej pracy, wydarzeń i podróży. Niech świat znowu stanie przed nami otworem.

Redakcja MICE Poland

2020-04-09 10:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter