Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
RENT SPACE
- nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.W związku z zapytaniami ze strony klientów i partnerów biznesowych, dotyczącymi możliwości wynajęcia miejsca w przestrzeni magazynowej Rent Design, firma zdecydowała się przygotować specjalną ofertę - RENT SPACE, czyli proste rozwiązanie na problemy z przechowaniem.W magazynie Rent Design czekają przygotowane, wolne regały na palety o wymiarach 120/80/150H, na których przechować można meble biurowe, elementy scenograficzne, materiały poligraficzne lub inne przedmioty, na które potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Koszt miesięcznego wynajmu takiego miejsca to 69,00 zł netto. W razie potrzeby firma jest także gotowa dopasować wielkość regału do niestandardowego załadunku. Za dodatkową opłatą Rent Design oferuje możliwość transportu rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia (kartony, folia, etc.).

2020-04-21 12:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter