Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Hotel Mazurkas prowadzi
akcję #biznesisztukaMCC

Muzeum Getty w Los Angeles, Muzeum Narodowe w Warszawie, Rijksmuseum w Amsterdamie zapraszają swoich fanów w mediach społecznościowych do publikowania zdjęć przedstawiających ich ulubione dzieła sztuki w scenerii swojego miejsca zamieszkania.  Do akcji włączył się Hotel Mazurkas.

W ramach promocji sztuki i hotelu już kilka lat zorganizowano akcję, w której główną rolę grały największe dzieła sztuki, a jej bohaterami byli pracownicy Hotelu Mazurkas. Od czwartku 16 kwietnia można oglądać w sieci efekty tej kreatywności. Przygodę z artystyczną improwizacją zainicjowała Aneta Klepacka – Dyrektor Generalna Hotelu Mazurkas, ktora wystąpiła jako Frida Kalo. Inspiracją był autoportret Fridy Kalo z 1940 roku. Akcję można lajkować i komentować na: https://www.facebook.com/MCCMazurkas

2020-04-24 16:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter