Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Euro Contact Polska nie zapłaciło za incentive

Agencja First Incentive Travel, mająca swoją główną siedzibę w Orlando, w Stanach Zjednoczonych, zrealizowała w czerwcu program dla grupy z Polski, za który do tej pory nie otrzymała zapłaty.

Organizatorem wyjazd incentive dla 24 osób, w głównej mierze pracowników Polfa Tarchomin SA, była firma Euro Contact Polska i to właśnie ona, jak wynika z informacji amerykańskiego dostawcy, do tej pory nie uregulowała należności za fakturę wystawioną przez kontrahenta. First Incentive Travel w sierpniu zaczęło korespondencję e-mailową z przedstawicielami polskiej firmy, w której zawierały się prośby i ponaglenia zapłaty za fakturę, wynoszącą obecnie około 11 tys. dolarów. Pomimo zapewnień, co do spłaty długu, w niemalże każdym e-mailu wychodzącym z Euro Contact Polska, do tej pory pieniądze nie wpłynęły na konto amerykańskiego kontrahenta. – Dotarły do mnie takie informacje, choć nie ja jestem właścicielem tej firmy i bardzo tego żałuję. W sierpniu rzeczywiście kontaktowałem się z właścicielem First Incentive Travel. Sprawę z czerwca znałem, ponieważ pełniłem wtedy obowiązki szefa firmy. Ustalenia były takie, że ten wyjazd będzie rozliczany już po jego zakończeniu, ale to była kwota około 5 tys. dolarów. Nie ja jednak podpisywałem umowy z nimi, ponieważ robił to człowiek na poziomie dyrektora – mówi Włodzimierz Sukiennik z Euro Contact Polska, którego jako zleceniodawcę wskazuje amerykański dostawca. Aktualnie polska agencja w dalszym ciągu zapewnia, że sprawą się zajmie i dopilnuje, aby dług został spłacony. Kontrahent, po tak długim okresie, nie wierzy już jednak w te zapewnienia i zastanawia się nad podjęciem bardziej radykalnych kroków. – Mam wrażenie, że wszyscy w Euro Contact Polska obwiniają w tej sprawie kogoś innego. Pan Sukiennik jest przecież szefem tej firmy i jest odpowiedzialny za kroki, podejmowane przez swoich pracowników. Pewne jest, że są nam winni pieniądze, nawet sami to potwierdzają. Dlaczego zatem nie chcą zapłacić? – mówi Joost de Meyer, prezes i CEO, First Incentive Travel, Inc. (xb)


Joost de Meyer: Wszyscy w Euro Contact Polska w sprawie długu obwiniają kogoś innego. Pewne jest, że są nam winni pieniądze, nawet sami to potwierdzają.

2011-01-10 08:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter