Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


HOTELE
Protokół Bezpieczeństwa 
Radisson Hotel Group oraz SGS

Radisson Hotel Group ogłasza Protokół Bezpieczeństwa czyli procedury związane z zasadami czystości i dezynfekcji. Globalnym partnerem Radisson Hotel Group  jest firma SGS - światowy leader w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji.  

Radisson Hotel Group deklaruje zwiększenie częstotliwość oraz podniesienie jakości sprzątania i dezynfekcji oraz wprowadzenie nakazu dokumentowania tych działań. Zachowany ma być dystans socjalny na obszarze całego hotelu wliczając powierzchnie konferencyjne. Nowe zasady dotyczące czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z firmą Diversey.

2020-05-07 12:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter