Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Millenium Events
dofinansuje szpital w Łań
cucie

Forma Millenium Events zbudowałaTor slot Car o wymiarach 2 x 5 metrów. 22 maja w Galerii Rzeszów odbędzie się event w którym  Tor zadebiutuje. 100% kwoty zebranej  zostanie przekazana do Szpitalaw  Łańcucie który jest szpitalem przeznaczonym do leczenia zakażonych COVID-19.


Przy Torze będą się mogły znajdować równocześnie maksymalnie 4 osoby w odległości 2 metry od siebie - zgodnie z obowiazujacymi obostrzeniami.

2020-05-07 12:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter