Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Paweł Rabiej, Wiceprezydent Warszawy,

będzie gościem Platformy Doradztwa Branżowego

latformy Doradztwa Branżowego Stowarzyszenia Branży Eventowej zaprasza we wtorek 19 maja o godz. 17.00 na czat "Warszawa! Miasto bezpiecznych eventów". 


Zaproszenie przyjęli: Paweł Rabiej - wiceprezydent Warszawy oraz Anna Auksel-Sekutowicz - Radna Miasta St. Warszawy. W spotkaniu wezmą udział również: Iwona Basiaga (epidemiolog) Michał Kibil (adwokat) i Andrzej Kruczyński (bezpieczeństwo imprez) oraz przedstawiciele branży eventowej. Dyskusja będzie dotyczyć relacji między organizatorami wydarzeń i samorządami oraz procedur bezpieczeństwa imprez po odmrożeniu branży eventowej. 

https://www.facebook.com/StowarzyszenieBranzyEventowej/

2020-05-18 13:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter