Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Hotel Arłamów otwiera się
dla gości już 22 maja

Decyzje rządowe pozwoliły hotelom na przyjmowanie gości. Wiąże się to jednak ze stasowaniem określonego reżimu sanitarnego. Pomieszczenia muszą być bezpieczne dla gości i personelu.

W hotelu zastosowano noczoesny system oczyszczania powietrza, który neutralizuje aż 99.99% wirusów w powietrzu w zaledwie 15 minut. Wdrożono również technologię, która wykorzystuje jony srebra i miedzi zamiast chloru w celu dezynfekcji ciepłej wody użytkowej w naszym hotelu. Codziennie uruchamiane są lampy, które dezynfekują powierzchnie i powietrze promieniami UV-C. Promieniowanie nieodwracalnie dezaktywuje wirusy i bakterie znajdujące się w zasięgu promieni emitowanych przez lampę.

2020-05-19 14:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter