Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Do przedsiębiorców szukających innowacji i wielkich możliwości!

GrapeTown jest kompleksem na terenie Zielonej Góry, w którego skład wchodzą: hotel, restauracja, kręgielnia, SPA, siłownie, squash, centrum konferencyjne, plac zabaw oraz grota solna. Niezwykle miło móc nam otworzyć się ponownie dla gości.

Po tym ciężkim dla wszystkich okresie, wracamy jeszcze silniejsi. W trakcie „przestoju” wcale nie staliśmy w miejscu. Zaczęliśmy rozbudowywać i poprawiać co tylko się dało w naszym obiekcie. Dobudowaliśmy większą ilość pokoi, a te które już posiadamy przechodzą gruntowny remont pod okiem najlepszych projektantów. 

Na strefie podziemnej, mierzącej 3.000m2 wyleciało sporo ścian, by miejsce mogło być jeszcze bardziej przestronne. Powstaje tam powiększona kręgielnia/pub, gdzie pojawi się nowy, już czwarty na terenie obiektu bar oraz dodatkowa kuchnia pozwalająca nam jeszcze lepiej obsłużyć naszych bywalców.

Niewątpliwą zaletą dla naszych gości jest fakt, że sporą część powierzchni, z którą mają kontakt, okleiliśmy antybakteryjną folią dostarczaną przez firmę HEXIS POLSKA. Nasi goście są pod wrażeniem oraz zdecydowanie wzbudza to zarówno ich zaufanie, jak i poczucie bezpieczeństwa.

Dużą wartością dodaną w aktualnej sytuacji jest powierzchnia naszej restauracji, gdzie tylko na jej części, uwzględniając obowiązujące przepisy i obostrzenia mieści się ponad 60 osób, gdzie dla każdej z osobna przypadają 4m2.

Jeżeli możemy Ci jakoś pomóc, kontaktuj się z nami na e-mail: zarzad@grapetownhotel.pl

2020-05-27 13:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Dagmara Chmielewska - Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Od pierwszych chwil,
w którym zaczęłam się zastanawiać, jaki zawód chciałabym wykonywać, było to organizowanie wydarzeń. Bardzo wcześnie zaczęłam sama organizować różne „eventy”– które wtedy nie sądziłam, że tak się będą kiedyś nazywać. Prócz konkretnych doświadczeń nie mogliśmy uczyć się zawodu w szkole. Nie wiedziałam, że robiłam PR, marketing, projekt czy event management.Stąd do dziś wiele rzeczy robię intuicyjnie. 
Newsletter

»

Zamów newsletter