Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Prezes Mazurkas Transport o działaniach firmy w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. I choć wydaje się wreszcie ograniczać swój zasięg, to pojawiają się nowe ogniska i zagrożenie wciąż istnieje. Nie wiemy, ile taka sytuacja może jeszcze potrwać i co mogłoby ją zakończyć? Ciepłe lato? Szczepionka? Skuteczny lek? 

Nie ukrywamy, że niełatwo nam w tym okresie. Turystyka i przewozy osób należą do gałęzi gospodarki, które koronawirus zaraził najszybciej i najboleśniej.Nie zwracamy się jednak do Państwa, by narzekać. Wiemy dobrze, że bardzo wielu Przedsiębiorcom też jest trudno.

Ale musimy to przetrwać, bo – jak to skomponował i wyśpiewał Tomasz Lipiński - „"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". My w Mazurkas Transport wciąż jesteśmy, działamy, robimy wszystko, co można, by nie tylko przetrzymać te ciężką próbę czasu, ale i wyjść z niej obronną ręką. Być w pełni gotowi na chwilę, gdy znów z radością będziemy mogli Państwa powitać na pokładach naszej floty. 

Ze zrozumiałych względów flota ta nie jest teraz eksploatowana, zlecenia są bardzo sporadyczne. Ale nie odpuszczamy: autokary, minibusy i vany utrzymujemy w pełnej gotowości, czekając na Państwapojazdy lśnią czystością.Po każdorazowym wyjeździe są dokładnie sprzątane i skrupulatnie dezynfekowane przy użyciu dostępnych na rynku preparatów. Dodatkowo ozonujemy je, zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt do tego celu. Interesujemy się testowaną już technologią nanopolimeryzacji, która w warunkach laboratoryjnych wykazuje nie tylko bardzo wysoką (niemal 100%) skuteczność, ale także długotrwały efekt odkażania, nawet do 21 dni.

Przy wejściu do pojazdu umieszczany jest wirusobójczy żel, każdą wsiadającą osobę prosimy o dezynfekcję rąk. Wszystkim podróżnym proponujemy jednorazowe maseczki i rękawiczki. Wszedł w życie przepis o wymogu naprzemiennego zajmowania miejsc w autokarach, co oznacza możliwość wykorzystania jedynie połowy dostępnych miejsc. Oczywiście stosujemy i będziemy się stosować do tej reguły do czasu jej odwołania. Bezpieczeństwo naszych Klientów i naszych Pracowników jest od początku naszym najważniejszym priorytetem. 

Mazurkas Transport powstało w 1990 roku, zatem właśnie teraz „stuknęła nam” trzydziestka. Przez wszystkie te lata wytrwale podążaliśmy naprzód i dzięki Wam, rozwijaliśmy i modernizowaliśmy naszą firmę. To prawda, musieliśmy teraz wcisnąć hamulec, ale wciąż staramy się trzymać z dala od biegu wstecznego.

Serdecznie życzymy Wam – i sobie – przejścia możliwie najbardziej suchą stopą. przez żywioł koronawirusa.  Pokonamy go wspólnie z Państwem: podkreślamy – obecnie ze zdwojoną siłą - jak wiele znaczą dla nas Państwa pytania, pomysły i opinie. Z góry bardzo za nie dziękujemy. 

Wszystkie dane kontaktowe są na naszej witrynie: https://www.transport.mazurkas.pl/
zapraszamy też do nas na Facebook’u: https://www.facebook.com/mazurkastransport/

Rafał Baranowski, Prezes Mazurkas Transport

 

2020-05-28 14:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter