Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


W NAJNOWSZYM NUMERZE
Czytaj we wrześniowym MICE Poland: Im szybciej ruszy incentive travel, tym lepiej dla światowej gospodarki

O dramatycznej sytuacji, w jakiej znalazły się firmy incentive travel, nastrojach panujących w branży oraz warunkach, jakie muszą zostać spełnione, aby zaczęła ona normalnie działać, rozmawiamy z Catherine Logan, wiceprezes regionalną na Europę w GBTA.Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby klienci zdecydowali się znowu wysyłać swoich pracowników w podróże?

 Muszą powstać spójne dla całego świata protokoły bezpieczeństwa do stosowania na wszystkich etapach podróży. To właśnie zdrowie i bezpieczeństwo są obecnie zdecydowanymi priorytetami przy planowaniu jakichkolwiek wyjazdów. Gdy dzisiaj planiści podróży biznesowych decydują, którą linię lotniczą wybiorą dla swojego klienta, oferowane przez nią warunki sanitarne są dla nich ważniejsze niż cokolwiek innego. Ważniejsze nawet niż czas lotu, cena, wygoda czy jedzenie, co było priorytetami jeszcze na początku tego roku. Oczywiście konieczny jest również swobodny przepływ ludzi między krajami i kontynentami. Nagłe nakładanie kwarantanny lub zamykanie granic bardzo odbija się na branży incentive travel. Masowe testy są tym, czego teraz potrzebujemy, aby bezpiecznie wznowić podróże, przywrócić zaufanie do nich i ożywić zapotrzebowanie na takie wyjazdy, jednocześnie zapobiegając nowym falom infekcji. Granice nie mogą pozostać zamknięte na czas nieokreślony, gospodarka potrzebuje podróży.Więcej czytaj we wrześniowym numerze MICE Poland


Zamów prenumeratę (klik)


2020-09-09 10:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter