Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


TECHNOLOGIE
Meetings Week Poland 2020
na wirtualnej wyspie Avatarland

Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne Avatarland zostało Partnerem Strategicznym najbliższego Meetings Week Poland 2020, który odbędzie się w dniach 16-17 września.

Avatarland to ponad 20 sal kongresowych, hala wystawiennicza EXPO oraz setki pokoi typu VIP-ROOM i innych przestrzeni dedykowanych do spotkań biznesowych. Każde z tych pomieszczeń, może pomieścić jednocześnie nawet do kilku tysięcy gości. Uczestnicy poruszają się po całym obiekcie pod postacią trójwymiarowych awatarów – zupełnie jak w grach. Mogą rozmawiać ze sobą, gestykulować i wyrażać emocje klaszcząc, śmiejąc się, skacząc a nawet tańcząc. To zupełnie nowy świat wydarzeń online, skrajnie inny niż ten znany z platform do wideokonferencji typu Zoom, Skype, Teams i podobnych. Podczas Meetings Week Poland 2020, w wirtualnych przestrzeniach konferencyjnych AVATARLAND™, prowadzona będzie transmisja prelekcji i paneli dyskusyjnych z pięciu polskich miast oraz można będzie odwiedzić stoiska partnerów i organizatorów tego wydarzenia ustawione w przestronnej Hali EXPO. Wybrani partnerzy i organizatorzy będą również mogli korzystać ze strefy spotkań biznesowych VIP, gdzie będą spotykać się i rozmawiać ze wszystkimi uczestnikami Meetings Week Poland 2020.

2020-09-11 13:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter