Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Branża na żywo na Meetings Week Poland 2020!

16 września rozpoczął się Meetings Week Poland 2020. Impreza pierwotnie była planowana na kwiecień, ale nie odbyla się z powodu pandemii. W środę przedstawiciele branży MICE spotkali się na wydarzeniu w zupełnie nowej hybrydowej formule. Prelegenci oraz goście znajdowali się w pięciu studiach w pięciu różnych miastach, skąd łączyli się za pomocą Internetu. Pierwszego dnia gościem MWP 2020 był Andrzej Gut-Mostowy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Pierwszy dzień Meetings Week Poland 2020 w wersji hybrydowej otworzył panel dyskusyjny "Stan i perspektywy turystyki spotkań w Polsce" z udziałem Andrzeja Guta-Mostowego, sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Arkadiusza Oponia, wieceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Andrzej Gut Mostowy zapowiedział wprowadzenie kolejnych rozwiązań pomocowych edla branży MICE. Tego dnia dyskutowano również na temat bezpieczeństwa imprez, jako podstawowej kwestii podnoszonej przez zleceniodawców wydarzeń. Zastanawiano się również nad plusami i minusami hybrydowej formuły spotkań. Wniosek był taki, że jest to rozwiązanie na obecną sytuację, ale powrót spotkań w formule tradycyjnej jest konieczny i nieunikniony. Dzisiaj drugi dzień MWP 2020. 

2020-09-17 09:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter