Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
BuyItaly - active, luxury & wellness 


Cyfrowe spotkania B2B odbędą się w dniach 16-21 listopada 2020 w godzinach 9-17. Od 2 listopada. Kupujący i sprzedający mogą umówić się na spotkanie B2B wewnątrz platformy. Po rejestracji wypełniają profil sieciowy.


Platforma cyfrowa pomoże kupującym i sprzedającym w ustalaniu dogodniejszych dni i godzin spotkań B2B. W przypadku automatycznego dopasowania spotkanie B2B zostanie dodane do agendy cyfrowej. 

Spotkania B2B

Spotkanie B2B odbędzie się w formie wideokonferencji i każde będzie trwało 20 minut. Wszystkie spotkania będą odbywać się w języku angielskim (jeśli kupujący i sprzedający nie uzgodnią inaczej). Platforma umożliwia wyświetlanie prezentacji / filmów itp. podczas spotkania B2B.

Czytaj więcej (link)  

2020-10-05 09:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter