Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PRZETARGI:
PGE szuka agencji eventowej do współpracy na najbliższe dwa lata

PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła przetarg dla agencji eventowych. Spółka planuje wybór maksymalnie dwóch firm, będzie z nimi pracować przez dwa lata od momentu podpisania umowy.


PGE planuje wybrać agencje eventowe do kompleksowej organizacji i obsługi takich wydarzeń, jak konferencje, szkolenia, targi, wystawy, spotkania prasowe, strefy promocyjne, eventy. Dodatkowo wybrane firmy będą zajmować się opracowywaniem i produkcją materiałów promocyjnych, informacyjnych, edukacyjnych oraz nośników reklamowych i innych materiałów wizerunkowo-reklamowych. Spółka w prowadzonym przetargu zamierza wybrać maksymalnie 2 agencje do współpracy. Zawrze z nimi tzw. umowy ramowe, a będzie z nimi współpracować przez 2 lata od momentu podpisania umowy. Oferty można składać do 9 października.


2020-10-08 09:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter