Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Łódź jest gotowa na powrót eventów 

Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Łódź Convention Bureau zorganizowały dwudniowe Study Tour do Łodzi dla przedstawicieli agencji eventowych. Mieli oni okazję zwiedzić obiekty eventowe, hotele, poznać historyczne i współczesne oblicze miasta oraz poczuć eventowy klimat Łodzi, która mimo koronawirusa deklaruje swoją gotowość do organizacji wydarzeń. 

Łódź ma wiele do zaoferowania organizatorom wydarzeń - od hoteli po obiekty eventowe oraz atrakcje turystyczne. Przedstawiciele agencji, którzy wzięli udział w wyjeździe szkoleniowym 9 i 10 października mieli okazję zobaczyć między innymi zrewitalizowany kompleks Monopolis, gdzie w starych pofabrycznych zabudowaniach Monopolu Wódczanego dzisiaj mieszczą się restauracje, galerie, sceny i powierzchnie evenotwe. Podobną rolę będzię pełniło miejmy nadzieję już niebawem EC1 czyli centrum naukowo-kulturalno-eventowe, powstające w rewitalizowanych wnętrzach dawnej eletrociepłowni, które również znalazło się na trasie zwiedzania. W programie wyjazdu było również zwiedzanie łódzkich hoteli, Atlas Areny oraz Expo Łódź.

Partnerami wydarzenia byli: DoubleTree by Hilton Łódź, Mazurkas Travel, Lim8, EC1 - Miasto Kultury, Tobaco Hotel,  Novotel Łódź Centrum, Brava Gente, Seven Event Group, Silver Catering, Grupa Fabricum.

Szersza relacja w listopadowym MICE Poland. 

2020-10-12 11:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Agata Kondracka, współwłaścicielka agencji MindBlowing

Wszystko zaczęło się od podróży w Himalaje, która zamieniła się w trzyletni gap year. Po powrocie do Polski musiałam znaleźć miejsce dla siebie. Zaczęłam od bycia pilotem, potem na ponad 10 lat trafiłam do ówcześnie jednej z najlepszych agencji incentive travel w Polsce. Ludzie, z którymi tam pracowałam, to niesamowici profesjonaliści, do dziś mamy ze sobą kontakt. To była ogromna nauka i nie robiłabym tego, co teraz, gdyby nie tamten czas. Ogromna wdzięczność.

Newsletter

»

Zamów newsletter