Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Przedstawiciele włoskiego przemysłu spotkań protestują w Rzymie

Włoska branża spotkań znalazła się w głębokim kryzysie i domaga się pomocy od rządu. Jej przedstawiciele we wtorek 27 października od rana gormadzą się przed siedzibą rządu czyli Palazzo Chigi. 

Akcja #SOScongressiEconvegni ma na celu uświadomienie rządowi ogromnego wkładu branży MICE we włoską gospodarkę. Sektor spotkań generuje  36,2 miliarda euro wkładu do PKB rocznie i zatrudnia 569 tys. osób. Teraz walczy o przetrwanie i domaga się pomocy od rządu. - Wzywamy władze, aby nie znajdowały łatwych i niewinnych kozłów ofiarnych i nie poświęcały pracy setek tysięcy ludzi, którzy nie mają ani teraźniejszości, ani przyszłości. Profesjonalna organizacja kongresów pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa uczestników - można dzisiaj było usłyszeć przez Palazzo Chigi.

2020-10-27 15:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter