Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


HOTELE
Luksusowy hotel w Krakowie oferuje pokoje bezdomnym

Właściciele Pergamin Old Town Apartments, hotelu znajdującego się w centrum Krakowa, ogłosili niecodzienną akcję. Pokoje w ich obiekcie będą udostępniane za 1 zł osobom bezdomnym.

Akcja polegać będzie na tym, że w okresie do 15.11.2020 r. obiekt będzie przyjmował zgłoszenia osób zainteresowanych pobytem w okresie zimowym czyli od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. Oferta jest skierowana jest wyłącznie dla osób bezdomnych i potrzebujących, przy czym hotel zastrzega, że będzie powyższe weryfikować i zastrzega sobie prawo dowolnego wyboru osób którym zostaną udostępnione pokoje, jak również prawo odwołania akcji w każdym czasie. 

2020-10-27 15:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter