Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Od Exprofesso do Catalyst Poland – finał restrukturyzacji i rebrandingu

Dla Exprofesso pandemia była czasem dogłębnej analizy dotychczasowych działań i eliminacji słabych ogniw z dotychczasowego biznesu. W konsekwencji tych zmian firma zarządzana przez Monikę Dymacz-Kaczmarczyk i Maję Bryjak przeszła głębokie przeobrażenia, po to by realizować team building już tylko pod międzynarodową marką Catalyst Poland. 

 

„Idea edutainment przyświeca nam tak samo jak od kilkunastu lat” – mówi Monika Dymacz-Kaczmarczyk – „ale teraz wiodącą formułą dla naszych projektów są realizacje online, których celem jest budowanie współpracy w zdalnych, rozproszonych zespołach. To nasza nowa odsłona i nowy rozdział, który właśnie z dumą otwieramy.” Catalyst Poland jest częścią sieci Catalyst Team Building, która ma ponad 50 przedstawicieli w ponad 90 krajach. Ideą tej organizacji jest dzielenie się najlepszymi praktykami i ścisła współpraca w celu dostarczania wysokiej jakości programów teambuildingowych w dowolnym miejscu na świecie.   

2020-11-02 11:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»


10 minut z... Everal


O planach na przyszłość, mobilności, ekologii i niezależności rozmawiamy z Piotrem Dutkiewiczem z Agencji Eventowej Everal.Naszym, chyba największym sukcesem jest miejsce w którym dziś jesteśmy. 15 lat na dynamicznym i trudnym rynku to okres, po którym śmiało możemy powiedzieć, że wiemy co to dobra „sztuka”. Mimo pandemii wciąż działamy i realizujemy zlecenia klientów. Zasłużyliśmy na ich zaufanie a to pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Największym sukcesem Everal jest zespół doświadczonych event managerów, ogromna baza sprzętowa i własna flota transportowa. Bogate portfolio pozwala nam realizować wyjątkowe eventy dla bardzo różnych branż.

Newsletter

»

Zamów newsletter