Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROTEST BRANŻY
Przedstawiciele branży spotkań zapraszają na podpisanie petycji na Placu Zamkowym

Połączone branże: eventowa, hotelarska, gastronomiczna oraz fitness spotkają się w piątek 6 listopada na ulicach Warszawy. Będą domagać się się dalszej pomocy od rządu i zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie. 

Organizatorami spotkania, które odbędzie się na Placu Zamkowym w Warszawie są: Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej, Polska Federacja Fitness. Celem jest zebranie jak największej liczby podpisów pod petycją zawierającą sześć postulatów dotyczących rządowego wsparcia dla zamkniętych branż. Petycję tę przedstawiciele wspomnianych organizacji wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego oraz kierownictwa najważniejszych instytucji państwowych w poniedziałek w poniedziałek 2 listopada. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 

2020-11-04 10:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter