Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


STOWARZYSZENIA
Branża kongresowa w Polsce i na Litwie będą współpracować 

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) będzie się dzielić doświadczeniami ze swoim odpowiednikiem na Litwie czyli Litewskim Stowarzyszeniem Spotkań i Wydarzeń (LKRK). Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 grudnia - z konieczności w formie wirtualnej. 

Tematem grudniowego spotkania będzie aktualna sytuacja w polskim przemyśle spotkań. W spotkaniu SKKP reprezentować będą Anna Górska, wiceprezes zarządu SKKP ds. współpracy międzynarodowej, i Anna Nowakowska, członek SKKP oraz członek grupy komunikacyjnej w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TuGether). Członkowie LKRK zainteresowani są zwłaszcza informacjami na temat działań podejmowanych przez SKKP w ramach pomocy członkom stowarzyszenia oraz branży wyjścia z kryzysu spowodowanego pandemią. 

2020-11-20 10:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter