Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Akcja charytatywna Elfy SBE w tym roku online. Przyłącz się!

Branża eventowa przygotowuje co roku w grudniu akcję charytatywną Elfy SBE. Ze względu na pandemię i związany z nią zakaz organizacji wydarzeń, tegoroczne wydarzenie będzie miało formułę online.W tym roku SBE planuje pomóc w remoncie pomieszczeń Domu Dziecka nr 16 w Warszawie. Firma, która chce przyłączyć się do tej świątecznej pomocy, może zrobić to wybierając produkt z listy potrzebnych rzeczy. Następnie należy zgłosić swój wybór mailem na adres: info@sbe.org.pl. Firma trafi na listę darczyńców, a wybrany przez nią produkt zostanie zablokowany, aby nie powielać zakupów. Zapakowany prezent należy przesłać do 15 grudnia 2020 roku na adres, który zostanie podany w odpowiedzi na wysłany e-mail. 15 grudnia prezenty zostaną rozpakowane. Szczegółowa lista prezentów podana jest na stronie organizatora: www.sbe.org.pl/elfy-sbe-edycja-x/. Pomóc można również, wspierając akcję finansowo: https://zrzutka.pl/nx6rne

2020-11-20 11:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

10 minut z... A&A Agencja

O to co trzyma klientów przez lata przy jednej agencji i najważniejsze źródła sukcesu pytamy Joannę Tkaczyk i Joannę Parapurę zarządzające A&A Agencją.

Ostatni rok zweryfikował założenia biznesowe wielu firm i pokazał jak niestabilne mogą być nasze plany wobec rzeczywistości, na którą nie mamy żadnego wpływu. W dzisiejszej sytuacji trwającej pandemii trudno mówić o trwałych założeniach biznesowych. Trzeba dynamicznie reagować na zmieniający się rynek i nieustannie poszerzać swoje kompetencje. Rozszerzyliśmy działalność, aby wesprzeć zablokowane ścieżki eventowe i staramy się to trudne doświadczenie wykorzystać jako szansę na przyszłość. Przetrwać ten trudny czas i wrócić do stabilnego rozwoju – oto nasze założenia na najbliższy czas.

Newsletter

»

Zamów newsletter