Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


TEKST PARTNERSKI
Cádiz / Kadyks - Tajemnica Hiszpanii

Jeszcze raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do dalszego poznawania Hiszpanii z Conrado Moreno.

Kadyks by Conrado Moreno: https://fb.me/e/5koX0TpFX

Zapisz tę datę w swoim kalendarzu: wtorek, 22 grudnia o 12:00.

Nie możesz tego przegapić - Facebooka live z Conrado Moreno, aby odkryć 10 najciekawszych miejsc w Kadyksie, które warto zobaczyć, odwiedzając ten region Hiszpanii.

Tym razem zamierzamy odkryć jeden z najbardziej spektakularnych regionów Półwyspu Iberyjskiego, Kadyks ma wiele do zaoferowania każdemu, kto go odwiedza. Jeśli pasjonujesz się sportami wodnymi, Kadyks sprawi, że się zakochasz, jeśli lubisz historię Kadyks Cię zaskoczy, jeśli lubisz naturę Kadyks zostawi Cię z otwartymi ustami, jeśli lubisz muzykę Kadyks będzie symfonią Twojego życia, jeśli lubisz podróżować, Kadyks to wielki sekret, którego jeszcze nie odkryłeś.

Nie możesz tego przegapić - Facebooka live z Conrado Moreno, aby odkryć 10 najciekawszych miejsc w Kadyksie, które warto zobaczyć, odwiedzając ten region Hiszpanii.

2020-12-21 11:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter