Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Przedsiębiorcy zrzeszeni w WOT zwolnieni ze składek na 2021 rok

2020 był bez wątpienia najtrudniejszym rokiem w historii polskiej turystyki, szczególnie dla podmiotów działających w obszarze tzw. turystyki miejskiej oraz branży MICE. 

 

W tym dramatycznym i burzliwym okresie wydarzyło się jednak również kilka pozytywnych rzeczy. Jedną z nich jest ogłoszenie przez Miasto Warszawę “Polityki turystycznej”, która jasno wytycza długofalową wizję rozwoju tej branży i łączy ją ściśle z innymi obszarami życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego. W wizji tej Warszawska Organizacja Turystyczna jest wskazana jako istotny podmiot odpowiedzialny za tworzenie produktu turystycznego w ramach dialogu z lokalnymi przedsiębiorcami.

Drugą pozytywną informacją jest fakt, że Urząd m.st. Warszawy, potwierdzając rolę WOT w realizacji zapisów “Polityki turystycznej”, zdecydował się na wsparcie zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu przedsiębiorców i zwolnił ich z obowiązku opłacenia składki członkowskiej na 2021 rok.

Źródło: 
wot.waw.pl 

2020-12-31 15:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter