Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


REALIZACJE
Digital Knowledge Village w formule online dla Forum 590

25 lutego 2021br, w studio Digital Knowledge Village, odbyła się nowa inicjatywa organizatorów Kongresu 590 w formule online - Forum 590.
 

Jest to cykl spotkań eksperckich organizowanych w gronie przedstawicieli administracji, przedsiębiorców oraz instytucji finansowych, których celem jest promocja narzędzi wspierania eksportu i ekspansji polskich przedsiębiorców.

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu poświęcone było  tematowi „Ekspansja szansą polskiej gospodarki – Chiny, Indie, Afryka". Jego uczestnikami byli członkowie rządu, sekretarz stanu z Kancelarii Prezydenta RP, przedstawiciele Kancelarii Premiera Rady Ministrów, szefowie agencji rządowych, Komisji Europejskiej oraz prezesi spółek Skarbu Państwa. Eksperci poszukali odpowiedzi na pytanie, jakie mechanizmy mogą wzmocnić trend wzrostowy rodzimego eksportu. Podjęli próbę znalezienia recepty na nowe wyzwanie, jakim jest rosnąca rola Chin w gospodarce światowej. Rozmawiali również o tym, jak powinna być sformułowana rola eksportu w budowaniu ekspansji, jakie bariery spotyka eksporter w legislacji oraz w działalności na rynkach światowych. Debata została podzielona na 90-minutowe trzy panele.

2021-03-04 12:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter