Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NAGRODY
Sukces Live Age na rozdaniu nagród Eventex  

10 maja poznaliśmy tegorocznych laureatów Eventex Awards. Najwięcej nagród zdobyli Amerykanie, Holendrzy i Rosjanie. Nagrodę otrzymała również polska agencja za projekt „OLX Know How 2021”.

Przygotowany przez Live Age projekt nominowano w kategoriach: Online Conference, Virtual B2B Event oraz Virtual Experience - Consumer & Business Services. Został doceniony przez jury konkursu. Zajął pierwsze miejsce w kategoriach Online Conference i Virtual Experience – Consumer & Bussiness Service oraz drugie miejsce w kategorii Virtual B2B Event.

Najwięcej nagród zdobyła irlandzka agencja FUEL (10), tuż za nią znalazły się WINK Creative Experiential Agency z Holandii (9) i Outreach Creative z Wielkiej Brytanii (8). – Nasi laureaci nigdy nie przestają nas zaskakiwać. Są źródłem tylu inspiracji i innowacji w branży. Tegoroczni zwycięzcy zademonstrowali dużą kreatywność i elastyczność. Wszystkim należą się ogromne gratulacje – mówi Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex Awards.

W jury konkursu zasiadło w tym roku trzech Polaków: Żaneta Berus, CEO In2Win, Mateusz Czerwiński, wiceprezes WCB oraz Anna Nowakowska, CEO Mice & Venue Consulting.

2021-05-11 10:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter