Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EVENTY 
Lively publikuje raport o platformach eventowych

Firma zajmująca się organizacją wydarzeń online i hybrydowych stworzyła pierwszy na polskim rynku raport o platformach wykorzystywanych przy organizacji wydarzeń hybrydowych i online.

Raport stworzono na podstawie doświadczeń zebranych przez pracowników agencji w trakcie minionego roku. Autorzy prezentują w nim ponad 90 zagranicznych platform eventowych. W dokumencie przeczytamy też o tym czy branża była przygotowana na to, co przyniosła ze sobą pandemia i diagnozę jej obecnego stanu.

Lively prezentuje także praktyczne wskazówki dotyczące tego na co zwracać uwagę przy organizowaniu eventu online lub hybrydowego, z jakich narzędzi korzystać.

Pełny raport można naleźć na stronie: https://lively.pl/najwazniejsze-platformy-eventowe/

2021-05-18 09:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter