Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EVENTY ONLINE
Zoom tworzy nową platformę eventową

Twórcy oprogramowania Zoom poinformowali, że w połowie sierpnia uruchomią nową platformę przygotowaną do obsługi wielościeżkowych wydarzeń, stworzoną na bazie wcześniejszego produktu OnZoom.

 

Zoom Events to udoskonalona wersja OnZoom, która będzie spełniała potrzeby firm mających zamiar organizować duże eventy. Nowe narzędzie umożliwi jednoczesną transmisję różnych spotkań, łączenie uczestników przed i po wydarzeniu, da im też możliwość zajrzenia do lobby, dyskutowania w podgrupach i wymiany kontaktów.

Za pomocą Zoom Events będzie można także sprzedawać bilety na wydarzenie. Na ten moment nie wiadomo, czy firma Zoom będzie pobierać prowizję od organizacji eventu.

2021-05-25 10:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter